KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15527128
nr 1552 7128
Gudmar Olovson
(1936-2017), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 14/50. Porträtt. Bildmått: 15x11,5, yttermått inklusive ram: 43x35 cm
Utrop:
500 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:17:41
Gudmar Olovson
Läs mer om Gudmar Olovson